20 września 2023 r. w naszej szkole rewia kolorów! A wszystko za sprawą akcji “Dzień na kolorowo”! Jak widać, nasi uczniowie, jak i wychowawcy baaaardzoooo zaangażowali się w zabawę, co doskonale widać na przedstawionych – PIĘKNYCH zdjęciach!

Dziękujemy za tak wysoką frekwencję i udział w akcji!

Kto wie, jaka kolorystyka czeka nas w przyszłym miesiącu? Może szarość, czerń i biel? A może żywe, pstrokate kolory? Co by się nie działo i w jakim kolorze… Jedno jest pewne – nudy nie będzie!

#dzieńnakolorowo #kolory #dzieńkolorów #colours #kolorowonam #zabawa #akcja #integracja #integracjaklasowa #integracjaszkolna #klasa0 #klasa1 #klasa2 #klasa3 #klasa4 #klasa5 #klasa6 #klasa8

Dzień na kolorowo