Zdjęcie grupowe naszych najmłodszych uczniów! Grupa dzieci z zerówki wraz z wychowawczynią p. Justyną Maliszewską. Chyba lubią te swoje pluszowe misie!
#fontannamarzeńtczew #fontannamarzeń #prywatnaszkołapodstawowa #sptczew #szkołapodstawowa #szkołapodstawowatczew #edukacja #oświata #polskaszkoła #polishschool #zerówka #klasa0 #zeróweczka

W naszej szkole funkcjonuje klasa “0”, czyli zerówka. Dzieci każdego dnia przyswajają nową wiedzę, uczą się samodzielności oraz  współpracy w grupie. Mają możliwość korzystania z wielu ciekawych zajęć dodatkowych takich jak np.

• taniec,
    • karate,
    • j. angielski (codziennie),
    • j. francuski.

Dzieci codziennie uczestniczą w zajęciach edukacyjnych organizowanych przez wychowawcę. W wolnym czasie bawią się korzystając z zabawek, które znajdują się w sali. Spędzają dużo czasu na dworze. Często udają się do pobliskiego pięknego Bulwaru lub Parku Miejskiego.