Trudno w to uwierzyć, ale wakacje dobiegły końca i już od tygodnia jesteśmy w szkole! Nie smucimy się jednak, bo bardzo lubimy naszą Fontannę Marzeń i zawsze chętnie tu wracamy!
      Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 odbyło się 4 września br. na szkolnym dziedzińcu. Z samego rana, jako pierwsi szkołę odwiedzili uczniowie klas 0-3 wraz ze swoimi rodzicami, a chwilę przed południem na miejsce przybyli także starsi koledzy i koleżanki z klas 4-8.
      Zarówno tych małych, jak i dużych uczniów powitała na miejscu Pani Dyrektor Iwona Ochocka, która życzyła Wszystkim udanego roku i dużo uśmiechu na każdy dzień. Na placu pojawili się także nauczyciele – Ci dobrze znani i całkiem nowi.
      Pierwszy dzień szkoły był bardzo radosny. Spędziliśmy czas na wspólnych zabawach, rozmowach i opowieściach. Zrobiliśmy sobie także pamiątkowe zdjęcia klasowe, które przedstawimy w kolejnym poście.
      Czujemy, że to będzie BARDZO DOBRY ROK!
#rozpoczęcierokuszkolnego #rozpoczęcieroku #backtoschool #powrótdoszkoły #zaczynamy

Inauguracja roku 2023/2024