Pełni uśmiechu, radości i szczęścia! Tak uczniowie klasy IV w ramach wycieczki integracyjnej do Starogardu Gdańskiego świętowali 1 czerwca 2023 r. #DzieńDziecka.

      Przy dworcu w Starogardzie Gdańskim dzieci powitała miejska atrakcja turystyczna – figurka Gwiazdka podróżnika.

      Podczas spaceru przez park miejski uczniowie trafili na kolejne miejskie postacie: Wierzyczankę – pannę z dzbanem, legendarną nimfę wodną, będącą opiekunką dawnych Wierzyczan oraz Gwiazdka Wędkarza, znajdującego się na moście prowadzącym w stronę galerii handlowej „Neptun”.

      Pierwszą z planowanych atrakcji był seans filmu „Mała Syrenka”, który bez wątpienia skradł serca dzieci i przeniósł je do podwodnego świata pełnego magicznych stworzeń.

      Następnie podziwialiśmy architekturę starego miasta, udaliśmy się do lodziarni na najlepsze lody rzemieślnicze, a w drodze powrotnej spędziliśmy niezapomniane chwile na zabawie w parku miejskim.

Z pewnością tegoroczny Dzień Dziecka na długo pozostanie w pamięci uczniów!

#dobraszkoła #4klasa #integracja

Klasa 4 w Starogardzie Gdańskim
72-1
« z 7 »