Klasy 1-3 w naszej szkole to zdecydowanie zgrane ekipy! Uczniowie zawsze trzymają się razem i każdy może liczyć na wsparcie. Są koleżeńscy, nikogo nie krytykują i doceniają fakt, że każdy z nas jest inny.
      Klasy składają się kolejno: klasa 1 z jedenaściorga uczniów, klasa 2 z siedmiorga uczniów, a klasa 3 z dziesięciorga uczniów.

Wychowawczyniami tych pełnych energii grup są:

kl. 1 – mgr Oliwia Maliszewska,
kl. 2 – mgr Małgorzata Mamok,
kl. 3 – mgr Aleksandra Orlikowska

oraz funkcję nauczycielki współorganizującej proces kształcenia w klasie 1 pełni mgr Alicja Krupińska.

Czas lekcji wypełniają uczniom zajęcia zintegrowane, komputerowe, wychowania fizycznego (w tym karate oraz tańce), a także języki obce – język angielski we wszystkich klasach oraz język niemiecki lub francuski.
Zachęcamy do dołączenia!

klasa I

Są i nasze pierwszaki! Na zdjęciu wraz z wychowawczynią p. Oliwią Maliszewską i nauczycielką współorganizującą proces kształcenia – p. Alicją Krupińską.
#fontannamarzeńtczew #fontannamarzeń #prywatnaszkołapodstawowa #sptczew #szkołapodstawowa #szkołapodstawowatczew #edukacja #oświata #polskaszkoła #polishschool #pierwszaki #1klasa

Klasa II

Czas na przedstawienie następnego oddziału! Na zdjęciu uczniowie klasy 2. z wychowawczynią p. Małgorzatą Mamok.
Ależ ładnie się do nas uśmiechają!
#fontannamarzeńtczew #fontannamarzeń #prywatnaszkołapodstawowa #sptczew #szkołapodstawowa #szkołapodstawowatczew #edukacja #oświata #polskaszkoła #polishschool #klasadruga #2klasa

Klasa III

Przed Państwem klasa 3. z wychowawczynią p. Aleksandrą Orlikowską. Wszyscy witają szkołę i serdecznie pozdrawiają!
#fontannamarzeńtczew #fontannamarzeń #prywatnaszkołapodstawowa #sptczew #szkołapodstawowa #szkołapodstawowatczew #edukacja #oświata #polskaszkoła #polishschool #trzeciaklasa #3klasa

Najmłodsi podczas swoich zmagań

Zdrowe odżywianie