Praca kuriera InPost wymaga odpowiedzialności, dyskrecji i uczciwości. Praca ta jest więc bez wątpienia ciężka i wymagająca. O tym przekonali się dziś uczniowie naszej szkoły podczas spotkania w ramach projektu pn. “Człowiek z Pasją”.

      Gościem był Pan Andrzej Kiciński, który od roku jest kurierem w firmie InPost – oddział Pruszcz Gdański Ta właśnie praca sprawiła, że Pan Andrzej mówił z wielkim zaangażowaniem, a z jego ust wypływały pełne ciepła i optymizmu historie. Opowiadał wszystko dzieciom z tą tak zwaną ,,iskierką w oku”.

      Uczennice i uczniowie dowiedzieli się również, czego nie wolno przesyłać, aby komuś nie stała się krzywda.

      Na koniec spotkania Pan Andrzej obdarował dzieci niespodziankami, które otrzymał od firmy InPost. Jesteśmy z Pana dumni i dziękujemy za tak wspaniałe przedstawienie swojego zawodu i pasji jednocześnie. Życzymy samych sukcesów, a firmie InPost – oddział Pruszcz Gdański dziękujemy za super gadżety dla uczniów.

      Spotkanie połączone było z akcją “Serdeczna Karteczka”, która w tym miesiącu skierowana była właśnie w stronę kurierów! Pan Andrzej otrzymał zatem wspomnianą karteczkę, a także piękny plakat przygotowany przez dzieci z klasy I.

Fot. Dorota Turowska

 

#inpost #kurierinpost #pracakuriera #firmainpost #kurier #człowiekzpasją #dziejesię #ciekawespotkanie #inpostdlaszkół #inpostdladzieci

#fontannamarzentczew #fontannamarzeń #prywatnaszkołapodstawowa #sptczew #szkołapodstawowa #szkołapodstawowatczew #edukacja #oświata #polskaszkoła #polishschool

InPost
127-0
« z 25 »