Uczennice i uczniowie naszej szkoły wzięły/-li udział w kolejnych warsztatach organizowanych w ramach projektu “Człowiek z pasją”. Tym razem odwiedziła nas Pani Laura Florentyna Dziąba aktywnie działająca wokalistka, uczestniczka programu “MAM TALENT”, pasjonatka muzyki!

       Kobieta opowiedziała nam o swoim życiu codziennym, o jej drodze do sukcesu i o tym, dlaczego muzyka i śpiew są dla niej tak ważne. Piosenkarka zaśpiewała specjalnie dla społeczności Fontanny Marzeń i tym samym zaprezentowała nam swój piękny głos i wielki talent. Dodatkowo recytowała wiersz “Ptasie radio”.

Bardzo dziękujemy za miłe spotkanie. Mamy nadzieję na kolejne! Laura Florentyna Dziąba

Fot. Dorota Turowska

#człowiekzpasją #muzyka #śpiew #wokalistka #piosenkarka #kobietazpasją

#fontannamarzeńtczew #fontannamarzeń #prywatnaszkołapodstawowa #sptczew #szkołapodstawowa #szkołapodstawowatczew #edukacja #oświata #polskaszkoła #polishschool

Laura Florentyna Dziąba
148-0
« z 9 »