2 października 2023 r. na zajęciach z języka francuskiego, prowadzonych przez p. Agnieszkę Szczukowską, Zeróweczka żegnała odchodzące lato i witała jesień.

Udaliśmy się do bajkowego sadu, w którym zrywaliśmy papierowe czereśnie, a następnie graliśmy w grę stworzoną z jesiennych liści.

Jak widzicie, każda lekcja w Fontannie Marzeń jest inna niż standardowe! I za to właśnie nasi uczniowie tak kochają swoich nauczycieli! Bo nauka ma być przyjemnością i ma łączyć w sobie różne wątki tematyczne.

Lekcja francuskiego