Nasza szkoła bierze udział w IV edycji kampanii „MIŁO! w mieście”

Kampania trwa od 8 kwietnia do 21 czerwca i tak jak w latach poprzednich promuje jazdę na rowerze, ruch pieszy, poruszanie się na hulajnodze/rolkach/deskorolce oraz transportem publicznym.

Celem kampanii jest zachęcenie uczniów (oraz ich opiekunów) przedszkoli oraz szkół z terenu miasta Tczewa do regularnych podróży do i z miejsca placówki rowerem, hulajnogą, pieszo oraz autobusem, a tym samym zmniejszenia odsetka dzieci dowożonych samochodem do szkoły.

Za każde dotarcie do szkoły nie samochodem, dziecko otrzymuje 1 naklejkę do swojego dzienniczka i 1 naklejkę na plakat klasowy. Za min. 10 naklejek na koniec każdy otrzyma voucher na basen.

Zapraszamy do udziału w kampanii! Zadbajmy wspólnie o zdrowie i bezpieczeństwo naszych dzieci.

#miłowmieście #mobilnośćmiejska #roweremdoszkoły #roweremdopracy #rower #rowerowo