Wspaniały PIKNIK RODZINNY FONTANNY MARZEŃ za nami! Jak co roku, spotkaliśmy się na Ranczo Uroczysko w Wielgłowach. 2 czerwca 2023 r. udział w festynie wzięli nasi obecni i przyszli uczniowie, wraz z rodzicami i rodzeństwem.

      Były wzruszające występy uczennic i uczniów z klas 0-3 oraz kółka teatralnego, ognisko z kiełbaskami, małe ZOO i jazda konna, a także pyszny żurek z zaprzyjaźnionej restauracji La Qcina, dmuchaniec dla dzieci dzięki współpracy z Events Kamila Orłowska oraz fotobudka od Glow Center. Dziękujemy!

      Kulminacyjnym punktem spotkania były zawody w przeciąganiu liny o puchar przechodni dyrektora szkoły! Ten punk programu ZAWSZE budzi mnóstwo emocji! Po raz drugi z rzędu zwyciężyli rodzice dzieci z obecnej klasy drugiej. Gratulujemy!

      Bardzo dziękujemy naszej wspaniałej Kadrze za organizację wydarzenia, a także Państwu za obecność i zaangażowanie. Do zobaczenia za rok!

Tymczasem serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia!

#dobraszkoła #fajnaszkoła #szczęśliwedziecko #zabawa #relacje #integracja #piknikrodzinny

Rodzinny Piknik
69-1
« z 45 »