Kreatywność to kolejna, ważna #SUPERMOC! 6 lipca 2023 r. mieliśmy okazję wykorzystać tę umiejętność w różnych zabawach. Wysłuchaliśmy opowiadania o kreatywności oraz wymyśliliśmy zagadki do wylosowanych wyrazów.

Następnie udaliśmy się do niezastąpionej Fabryka Sztuk. Wykonaliśmy przepiękne rzeźby abstrakcyjne z gipsu i podziwialiśmy autorską wystawę pt. “Sztuka na ciele”.

Pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły, gdzie czekały na nas kolejne zajęcia. Losowaliśmy przedmiot z pudełka i musieliśmy wymyśleć nowe, ciekawe dla niego zastosowania. Próbowaliśmy ułożyć kostkę Rubika, a na świeżym powietrzu pograliśmy w grę “Kalambury”.

Po południu wykonaliśmy eksperyment pt.” Ruchliwy dysk”. To był bardzo udany dzień! Jesteśmy kreatywni!

#dobraszkoła #fajnaszkoła #szczęśliwedziecko #relacje #szkołaletnia #kreatywnosc