Czwarty dzień Szkoły Letniej (29 czerwca 2023 r.) już za nami! Naszym tematem była kolejna supermoc, jaką jest ZWINNOŚĆ.

Mieliśmy okazję dowiedzieć się, jakie dyscypliny sportowe wymagają od nas zdolności do szybkich reakcji i umiejętności przystosowania się do nowych warunków.

Rozmawialiśmy na temat sposobów, w jaki możemy usprawniać naszą koordynację ruchową, a co najważniejsze, jak ważną cechą jest samodyscyplina. Ponadto poznaliśmy przysłowia związane ze zwinnością i spędziliśmy aktywnie czas na placu zabaw.

Nasze zajęcia uatrakcyjnił tor przeszkód, na którym każdy z nas miał okazję przetestować swoją sprawność, refleks i koncentrację.

Pod koniec zajęć obejrzeliśmy film o superbohaterach pt. „Iniemamocni”, wierząc, że wszyscy bez wątpienia mogąc odnaleźć w sobie unikalną zdolność, jaka przyczyni się do zmiany świata na to, co lepsze, a przede wszystkim szczęśliwe.

#szkołaletnia #relacje #supermoce#fajnaszkoła #dobraszkoła