Witamy Was w Nowym Roku 2024 i życzymy dużo zdrowia i radości na te kolejne 366 dni!

W tym poście, pragniemy jeszcze na chwilę powrócić do roku 2023 i przypomnieć – sobie i Wam – szczególne wydarzenie, które miało miejsce 16 grudnia…

Mowa oczywiście o naszym Świątecznym Koncercie Szkolnym, który w jednym miejscu zgromadził całą społeczność naszej Fontanny Marzeń – Uczniów i Absolwentów, Rodziców i Pracowników placówki.

Podczas wydarzenia, mieliśmy okazję obejrzeć występy artystyczne uczennic i uczniów wszystkich oddziałów klasowych, a także wysłuchaliśmy piosenki odśpiewane przez dyrekcję i kadrę pedagogiczną szkoły.

To sobotnie przedpołudnie obfitowało w wielką radość i integrację. Po występach dzieci, czas spędzaliśmy przy kawie i słodkościach przygotowanych przez rodziców oraz robiąc sobie wspólne zdjęcia przy fotościance.

Mamy nadzieję, że miło będzie Wam powrócić na chwilę do tych pięknych wspomnień, dzięki udostępnionej fotorelacji.

#koncertzimowy #koncertświąteczny #grudzień2023 #wspomnienia #2023 #integracja #integracjaspołecznościszkolnej #koncert

Świąteczny koncert