Dziś cała Polska obchodzi bardzo ważne święto! 11 listopada każdego roku Wszyscy Polacy upamiętniają ODZYSKANIE NIEPODLEGŁOŚCI przez Polskę w 1918 roku. Dyrekcja naszej szkoły oraz nauczyciele i inni pracownicy dbają o to, by nasi uczniowie znali historię kraju, w którym przyszli na świat i obecnie żyją.

      Co roku wskazujemy dzieciom i młodzieży, czym charakteryzują się ŚWIĘTA NARODOWE i dlaczego należy o nich pamiętać. Za każdym razem jest to piękna lekcja historii naszego kraju i wspomnienie tych, którzy walczyli o dzisiejszą WOLNĄ POLSKĘ.

      Tak też stało się wczoraj – w dzień przed Świętem Niepodległości. Uczciliśmy ten szczególny dzień odpowiednim strojem, akcentami symboli narodowych, krótkim apelem i wspólnym odśpiewaniem HYMNU NARODOWEGO. #szkoładohymnu

Cieszymy się, że jako szkoła, mamy wpływ na kształtowanie postaw patriotycznych u młodych ludzi.

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji i wideo z odśpiewania hymnu.

Fot. Oliwia Gwizdalska, Aleksandra Orlikowska

#11listopada #listopad #świętonarodowe #polska #świętoniepodległości #niepodległapolska #szkoładohymnu #hymnpolski # #symbolenarodowe #patriotyzm #historiapolski #lekcjapatriotyzmu

#fontannamarzeńtczew #fontannamarzeń #prywatnaszkołapodstawowa #sptczew #szkołapodstawowa #szkołapodstawowatczew #edukacja #oświata #polskaszkoła #polishschool

Do Hymnu
130-0
« z 8 »