Tczew - Miasto dla Rowerów

      Wspaniała inicjatywa! Dzieci uwielbiają tę kampanię. Dziękujemy! Jeszcze tylko miesiąc będzie trwała kampania #MIŁO! w mieście. W kampanii uczestniczą dzieci z przedszkoli oraz ze szkół z kl. 0-3.

      Cel kampanii to zachęcenie uczniów przedszkoli oraz szkół z terenu miasta Tczewa do regularnych podróży do i z miejsca placówki rowerem, hulajnogą, pieszo oraz autobusem, a tym samym zmniejszenia ilości dzieci dowożonych samochodem do przedszkoli i szkół. Dodatkowo zamierzeniem Kampanii jest również poprawa bezpieczeństwa dzieci docierających do przedszkoli i szkół na rowerach/hulajnogach/pieszo/autobusem oraz zwiększenie świadomości dzieci na temat sposobów przemieszczania się w mieście.

Sponsorem kampanii jest Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji

Na zdjęciach dzieci z Fontanna Marzeń Prywatna Szkoła Podstawowa w Tczewie

Tczew - Miasto dla Rowerów
61-1
« z 3 »