4 grudnia w Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie odbył się kolejny konkurs recytatorski z cyklu “Mój ulubiony wiersz”. Konkurs przeznaczony był dla uczniów szkół podstawowych naszego miasta i okolicznych miejscowości.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w dwóch kategoriach wiekowych. W najmłodszej dla klas 1-3 Maja S. z klasy 1. zaprezentowała wiersz D. Kossakowskiej pt. “Bałwan”, a jej kolega klasowy, Nataniel R., wyrecytował wiersz pt. “Ptaki i dzieci” H. Bechlerowej.

W drugiej kategorii wiekowej – klasy 4-8, naszą szkołę reprezentował uczeń klasy 4., Antoś O. Pełną ekspresji recytacją wiersza Wł. Broniewskiego pt. “Jesienny wiatr” wywalczył wyróżnienie.

Dzieci wróciły do szkoły pełne emocji i dumy.

Gratulujemy Wam najserdeczniej!

Fot. Jarosława Stasiak, Małgorzata Mamok

#mójulubionywiersz #konkursrecytatorski #konkurs #recytacjawiersza #językpolski #teatralnie #wyróżnienie #brawo #centrumkulturyisztuki #kultura #sztuka

Mój ulubiony wiersz