W piątek 21 czerwca 2024r. oficjalnie zakończyliśmy rok szkolny 2023/2024. Był to dla nas Wszystkich – uczennic i uczniów, rodziców, dyrekcji i nauczycieli/-ek niezwykły czas, obfitujący w rozmaite wydarzenia edukacyjne, kulturowe i sportowe. Udało się przemycić też sporo zabawy i kreatywnego spędzania czasu.

      Uczennice i uczniowie zerówki i klasy pierwszej odetchnęli z ulgą! Pierwszy i/lub drugi rok nauki w Fontannie Marzeń za nimi! I co? Nie było strasznie, prawda? Już nie mogą doczekać się kolejnych spotkań w szkole.

      Dzieci z klas II-VI z radością przybiegły do szkoły po swoje świadectwa! Był to dla nich kolejny rok, spędzony na kreatywnej i owocnej nauce w przemiłej, cudownej atmosferze. I choć nasi uczniowie/uczennice lubią szkołę, to czekali/-ły z niecierpliwością na rozpoczęcie wakacji! Trudno się dziwić.

      No i nasza młodzież. Ta najstarsza, czyli uczennice i uczniowie klasy VIII. Dla nich ten dzień był wyjątkowy i chyba najbardziej emocjonujący! To właśnie dziś odebrali Oni świadectwa ukończenia Szkoły Podstawowej. Tym samym przymierzają się do kolejnego etapu w swoim życiu, jakim jest nauka w szkole ponadpodstawowej. Wierzymy, że świetnie sobie poradzą i z pewnością siebie sięgną po swoje małe i duże, jawne i skryte marzenia!

      Dziękujemy Wam, Kochani Ósmoklasiści za te wspólnie spędzone lata! Za Waszą radość, pozytywne emocje, żarty, śmiech, wycieczki i wydarzenia. Mamy nadzieję, że tak, jak my – pracownicy Fontanny Marzeń, zapamiętacie te lata, jako piękną przygodę. Trzymamy za Was kciuki i życzymy wszystkiego, co najlepsze! Powodzenia w nowych szkołach!

      Dziękujemy Wszystkim Rodzicom klas 0-8 za miłą i owocną współpracę. Dziękujemy wychowawczyniom klas 0-8 za trud włożony w wychowanie dzieci i prowadzenie ich przez ostatni rok/ostatnie lata.

      Teraz Wszyscy możemy udać się na zasłużony odpoczynek i relaks. Gratulujemy Wszystkim otrzymania świadectw i zapraszamy na szkołę letnią, która rusza już w poniedziałek.

Fot. Aleksandra Szczecka

#zakończenierokuszkolnego #koniecroku #pożegnanie #klasaósma #ósmoklasiści #absolwenci #zaczynamywakacje #wakacje#fontannamarzeńtczew #fontannamarzeń #prywatnaszkołapodstawowa #sptczew #szkołapodstawowa #szkołapodstawowatczew #edukacja #oświata #polskaszkoła #polishschool

Zakończenie_roku_2023_24
150-1
« z 30 »