Wolontariusza Tczewskiego Sztabu WOŚP – p. Justyna Maliszewska aktywnie działa, jako koordynatorka akcji WOŚP w naszej szkole! Jak widać na zdjęciach, zbiórka pieniędzy na ten szczytny cel idzie “PEŁNĄ PARĄ”! Dziękujemy pięknie za Wasze zaangażowanie i chęć niesienia pomocy innym! To cudowne!

      W tym roku walczymy o nasze płuca po pandemii! Do końca świata i o jeden dzień dłużej! 32 Finał WOŚP w Tczewie

Fot. Nauczyciele Fontanny Marzeń

#wielkaorkiestraświątecznejpomocy #wośp #wośp2024 #gramyzwośp #jurekowsiak #fontannamarzeńzwośp #dokońcaświataiojedendzieńdłużej #wośptczew #pulmnologia #płucapopandemii #zdrowepłuca #fontannamarzeńgrazwośp

#fontannamarzeńtczew #fontannamarzeń #prywatnaszkołapodstawowa #sptczew #szkołapodstawowa #szkołapodstawowatczew #edukacja #oświata #polskaszkoła #polishschool