29 września 2023 r. najstarsze klasy udały się na wycieczkę do Alpak w Damaszce. Opiekunkami integracji szkolnej były wychowawczynie naszej młodzieży, czyli p. Oliwia Gwizdalska, p. Izabela Surwiło i p. Jarosława Stasiak.

      Główną atrakcją miało być dla Wszystkich wyprowadzanie alpak na spacer, jednak obecność innych cudownych zwierzątek sprawiła, że cały wyjazd okazał się dla nas jeszcze większą radością. Były miniaturowe króliczki, kucyki, krowy, kotki, a nawet kury.

      Po wszelakich aktywnościach i obcowaniu ze zwierzątkami odbyło się ognisko z kiełbaskami.

Była to baaarrrrdzoooo udana wycieczka!

      Serdecznie dziękujemy zespołowi pracowników Alpaki Alpaki Damaszka za miłe przyjęcie. Z pewnością do Was wrócimy!

Fot. Oliwia Gwizdalska, Izabela Surwiło

#alpaka #alpaki #alpakidamaszka #wycieczka #wycieczkaklasowa #wycieczkaszkolna #damaszka #zoo #zwierzęta #animals #cudnie #ognisko #integracja #dzieńchłopaka

#fontannamarzeńtczew #fontannamarzeń #prywatnaszkołapodstawowa #sptczew #szkołapodstawowa #szkołapodstawowatczew #edukacja #oświata #polskaszkoła #polishschool

Alpaki Damaszka
116-1
« z 34 »