Klasa VIII, zanim zakończyła przygodę z FONTANNĄ MARZEŃ, wybrała się 21 czerwca 2023 r. na ostatnią wspólną wycieczkę. Celem była stolica.

Odwiedziliśmy niezwykle interesujące Muzeum Powstania Warszawskiego, przypominając sobie i uzupełniając wiadomości z historii dotyczące II wojny światowej. Spacerowaliśmy po Parku Łazienkowskim, podziwiając zarówno architekturę, jak i naturę.

Choć ósmoklasiści i ósmoklasistki wydają nam się już dużo poważniejsi niż kiedy wkraczali w progi naszej szkoły, okazało się, że nie brak im dziecięcej radości i entuzjazmu, zwłaszcza gdy mogą z bliska obserwować pawie i wiewiórki, a gołębie siadają im na ramionach.

Wycieczkę zakończyło zakupowe szaleństwo w Złotych Tarasach.

To był radosny czas wspólnych rozmów, wygłupów, podróżniczych przygód (jak kasownik, który uparcie nie chciał oddać biletu) i poznawania uroków Warszawy. I tylko szkoda, że ten czas tak szybko minął…

#dobraszkoła #fajnaszkoła #szczęśliwedziecko #zabawa #relacje #wycieczka #8klasa

Wycieczka kl_8 do W-wy