Dzień dobry!

Dzisiejszy dzień (22 sierpnia 2023 r.) upłynął nam pod hasłem CIERPLIWOŚĆ. Rozpoczęliśmy go od opowiadania pt. „Przygody Fenka”, którego bohater uczył się cierpliwości wobec swojej młodszej siostry.

Pani Justyna przygotowała dla dzieci paczkę z niespodzianką w środku, ale na otwarcie paczki dzieci czekały do popołudnia – ucząc się w ten sposób cierpliwości. Okazało się, że paczka zawiera różne gry trenujące cierpliwość.

Następnie udaliśmy się do niezastąpionej Fabryka Sztuk, gdzie mieliśmy okazję zapoznać się z historią kariery Grzegorza Ciechowskiego. Tam też wykonaliśmy kolorowe pióropusze. Baaardzo dziękujemy za wspaniale zajęcia!

Dzisiejszy dzień upłynął także pod hasłem doświadczeń. Po obiedzie dzieci dokonały doświadczenie, na którego efekty będzie trzeba poczekać około tygodnia (Hodowla kryształków soli).

Zapraszamy do fotorelacji!

#dobraszkoła #fajnaszkoła #szczęśliwedziecko #zabawa #relacje #fabrykasztuk