4 października 2023 r. w naszej szkole wystartowało kółko ortograficzne dla chętnych uczniów klas II, III i IV!  Na zajęciach omówiliśmy zasady oraz materiał, nad którym będziemy pracować.

Pierwszym zadaniem było „biegane dyktando”. Ale było przy tym uśmiechu! Połączyliśmy ruch i współpracę z utrwalaniem ortografii.

Na naszym kółku będziemy utrwalać zasady ortograficzne w różny sposób, a zwłaszcza poprzez rozmaite gry, zabawy, rebusy, zagadki. Nauka przez aktywność i zabawę to najlepszy sposób na utrwalanie wiedzy.

Jedno jest pewne: nudy nie będzie!

Fot. Małgorzata Mamok

#kółkoortograficzne #ortografia #językpolski #naukaprzezzabawę #nauka #zabawa #kreatywność

Kółko ortograficzne