Przedstawiamy fotorelację z PASOWANIA uczniów klasy “0” na czytelnika! Było to ważne wydarzenie dla naszych najmłodszych pociech.

      Przed przyszłymi pełnoprawnymi czytelnikami postawiono kilka pytań dotyczących szkolnej biblioteki! Dzieci świetnie sobie poradziły z udzieleniem prawidłowych odpowiedzi. Później nastąpiło złożenie przysięgi, po której wybrzmieniu, uczniowie zerówki zostali włączeni do grona czytelników naszej szkolnej czytelni i biblioteki.

      Odtąd dzieci będą mogły wybierać i wypożyczać książki do domu. Przy okazji przypominamy, że daną książkę można mieć w domu maksymalnie dwa tygodnie. Po tym czasie, dzieci razem z wychowawczynią będą mogły pójść wypożyczyć kolejną pozycję.

    Dziękujemy naszej bibliotekarce – Pani Justynie Badziąg za przemiłe spotkanie i pogadankę o wartościach, które kryją książki.

Fot. Justyna Maliszewska