25 marca 2024 roku w ramach projektu ,,Człowiek z pasją”, odbyło się spotkanie pod tytułem ,,Kot też jest fajny”! O tym właśnie przekonały się dzieci z klas 0-3, jak i starsza młodzież. Choć za bardzo przekonywać ich nie trzeba. Chyba Wszyscy kochają kotki.

      Historie o kotach syberyjskich opowiedziała nam Pani Monika – mama Małgosi z zerówki. Rodzina Małgosi ma trzy piękne kotki: Bellę, Amelię i Suzi. Pani Monika podczas swojego wystąpienia, opowiedziała, co kotki lubią, a czego nie. Wskazała, jak powinno spędzać się z nimi czas, co sprawia im radość oraz jakie sytuacje mogą wzbudzić w nich złość czy strach.

     Wszystko dokładnie było przedstawione na pamiątkowych zdjęciach i filmikach przygotowanych przez naszego gościa. Z tego, co widać na niektórych fotografiach, nasza Pani dyrektor również kocha kotki!

      Bardzo dziękujemy za odwiedziny i przekazanie dzieciom cennych informacji, ciekawostek i wskazówek, co do pracy z kotem i opieki nad nim.

Fot. Dorota Turowska

#kot #koty #kotsyberyjski #człowiekzpasją #kobietazpasją #rodzicewedukacji #rodzice #uczniowie #fajnasprawa #ciekawespotkanie

#fontannamarzeńtczew #fontannamarzeń #prywatnaszkołapodstawowa #sptczew #szkołapodstawowa #szkołapodstawowatczew #edukacja #oświata #polskaszkoła #polishschool

Kot też jest fajny
142-0
« z 22 »