Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami! Mimo nieco zmiennej jeszcze pogody, czuć już nadchodzącą wiosnę. Dni stają się nieco dłuższe, słońce częściej wychodzi zza chmur… Pierwsze rośliny wybudzają się po zimowym odpoczynku, i coraz więcej ptaków śpiewa nam nad uchem.

      W takich warunkach, zdecydowanie chce się spacerować i odkrywać nowe, nieznane – edukacyjne wrażenia. Potwierdza to klasa III, która wraz z wychowawczynią, p. Aleksandrą Orlikowską odwiedziła Fabrykę Sztuk w Tczewie. Dzieci odbyły tam warsztaty plastyczne pt. Bocian Jaś, a także wzięła udział w mini-sesji zdjęciowej pozując z wielką, ręcznie malowaną pisanką i przeuroczym zającem.

Fot. Aleksandra Orlikowska

#wielkanoc #pisanka #zając #bocian #jaś #bocianjaś #warsztatyplastyczne #fabrykasztuk #nauka #zabawa #naukaizabawa #klasatrzecia #klasa3 #idziewiosna #wiosna

#fontannamarzeńtczew #fontannamarzeń #prywatnaszkołapodstawowa #sptczew #szkołapodstawowa #szkołapodstawowatczew #edukacja #oświata #polskaszkoła #polishschool

Bocian Jaś
141-0
« z 15 »