21 września uczniowie klasy pierwszej powitali JESIEŃ! Rano w ramach zajęć lekcyjnych wybraliśmy się do parku. Mogliśmy obserwować zmieniające się otoczenie, szukaliśmy darów jesieni oraz podawaliśmy ich nazwy. Wykonaliśmy również pracę plastyczną na temat nowo poznanej pory roku.

Nie zabrakło swobodnej zabawy i wspólnej integracji. Popołudniu przywitaliśmy Panią Jesień na pl. Hallera. To był bardzo l wesoły, udany, jesienny dzień!

#klasapierwsza #pierwszaki #pierwszoklasiści #1klasa #jesień #21września #pierwszydzieńjesieni #autumn #witamyjesień

Powitanie jesieni