Drodzy Przyjaciele i Obserwatorzy działań naszej Fontanny Marzeń w Tczewie! Od dnia 08 stycznia 2024r. do 26 stycznia 2024r. w naszej szkole będzie przeprowadzona zbiórka funduszy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy 2024!

W tym roku gramy z Orkiestrą na zakup sprzętu do diagnozowania oraz monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych – PŁUCA PO PANDEMII.

Zbiórka w każdej szkole w Tczewie zgłaszającej chęć, jest organizowana przez Sztab #3806 Pana Macieja Szulce – Szefa Sztabu WOŚP w Tczewie. 32 Finał WOŚP w Tczewie

W naszej szkole, przyjemność i odpowiedzialność organizacji zbiórki WOŚP leży po stronie koordynatorki – p. Justyny Maliszewskiej, która w wyżej wymienionym sztabie udziela się jako wolontariuszka już od kilku lat.

Zapraszamy Wszystkich uczniów, nauczycieli oraz rodziców i sympatyków szkoły do włączenia się w pomoc. Oczywiście nagroda w postaci WOŚP-owego serduszka Was nie ominie – więc warto!

Fot. Justyna Maliszewska

WOŚP