Koooochaaaniii! Miło nam poinformować, że szkolna puszka Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy została już rozliczona! Społeczność Fontanny Marzeń zebrała w sumie 1104,48 zł. Pięknie dziękujemy za Wasze zaangażowanie, dobre serca i bezinteresowną pomoc! Jesteście WSPANIALI!

Nie możemy zapomnieć o “Dobrym Duchu” całej akcji – czyli koordynatorce, którą w naszej szkole była Wolontariuszka Tczewskiego Sztabu WOŚP – p. Justyna Maliszewska @shakira_justyna Dziękujemy za zachęcenie naszych dzieci i młodzieży do włączenia się do tego pięknego przedsięwzięcia! “Gramy do końca świata i o jeden dzień dłużej”!

To oczywiście nie wszystko! Wolontariusze WOŚP z Tczewa dzielnie działają i przygotowują finał Orkiestry, który już jutro! Pani Justyna całą sobotę spędziła w Zespole Szkół Ekonomicznych, (@ekonomik_tczew) który stanowi miejski punkt WOŚP w Tczewie. Jutro od rana, p. Justyna również pozostaje na posterunku i już teraz zaprasza Wszystkich przyjaciół Fontanny Marzeń do spotkania na oficjalnym finale, rozpoczynającym się o godzinie 14:00!

Nie może Was zabraknąć! Czekamy!
@wosp_tczew @shakira_justyna
@fontanna.marzen.tczew