“Teatr nie jest dla mnie jedynie formą rozrywki. Uważam, że jest to miejsce bardzo kulturalne, z którego możemy wynieść wiele dobrego. Teatr rozwija moją wyobraźnię, kreatywność oraz wiedzę kulturową!”.

      Tak pokrótce opisał się nasz ,,Człowiek z pasją” Pani Agnieszka Szczukowska. Kobieta opowiedziała o swojej j życiowej drodze, w której pojawiał się teatr, śpiew i gra na instrumentach.

      Teatr uczy nas i młode pokolenie odpowiedzialności, wrażliwości, pomaga w przełamaniu barier oraz kształtuje postawę otwartą i twórczą. Edukacja teatralna wprowadza ucznia w zagadnienia współczesnej kultury estetycznej oraz kształtuje potrzebę uczestnictwa w życiu kulturalnym.

      Pani Agnieszka pokazała naszym uczniom @fontanna.marzen.tczew jak się rozgrzać przed śpiewem, pokazała zabawy, w których dzieci mogły wczuć się w rolę aktora.

Serdecznie dziękujemy za tak wspaniały pokaz.

Fot. Dorota Turowska

#człowiekzpasją #kobietazpasją #pasja #teatr #muzyka #talent #kobietawielutalentów

#fontannamarzeńtczew #fontannamarzeń #prywatnaszkołapodstawowa #sptczew #szkołapodstawowa #szkołapodstawowatczew #edukacja #oświata #polskaszkoła #polishschool

Spotkanie z teatrem
139-0
« z 19 »